Graph Tech PQ-M175-00 | Tusq Slotted Guitar Nut | 1.75″ Length
    0 out of 5
    Not reviewed
    Add a Review
    9.50
    • Graphtech
    In Stock
    Product No. 03BGRA-PQ-M175-00
    Product Code: 03BGRA-PQ-M169-00
    Features
    • Length:   1.749", 44.43mm
    • Width:     0.229", 5.82mm
    • Height:    0.336", 8.54mm
    • Str.SP     1.509", 38.34mm